https://stackpath.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css
  • (0224) 241 27 00
  • info@partnerbilgisayar.com

Partner Bilgisayar 1999 yılında kurulmuş olup, firmamızın hedefi uzman kadrosu ile en kaliteli hizmeti vererekve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, bilişim sektörünün “En iyi Hizmet ve Servis Veren” firması olmaktır. Kuruluşunun ilk yılında, Eta , Vega , LogoEta , Vega , Logo Ticari Programlarının Yetkili Bayisi,Datateknik TBS , EXPER Çözüm Ortağı ve CREA PLATİN PARTNER olmuştur.

Bilgisayar , Yazıcı ve Oem Malzemeleri direkt Türkiye Dağıtıcı firmalardan temin etmektedir. Bu da hem firmamız hem de müşterilerimiz için satış sonrasında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Satış sonrası hizmetlerimizde uzman ve yeterlilik sağlamış, sertifikalı personelimiz ile hizmet ve destek vermekteyiz. Partner Bilgisayar ,İş dünyası ve bilgisayar sektöründe yaşanan hızlı gelişmeler karşısında işbölümü ve uzmanlaşmanın önemini kavrayarak, kuruluş hedefini, ürün portföyünü genişleterek, yeni iş ortakları ile, köklü çözümler üretmektedir.

Partner Bilgisayar olarak müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış işlemiyle başladığı ve hiç sona ermediği prensibine sıkı sıkıya bağlı kalarak. Satış sonrası hizmetlerin, yazılımlardan en yüksek verimi almanın temel koşulu olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda; Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve doğru olarak karşılayabilmek için sürekli olarak hizmet kalitesini yükseltmeye çalışmaktayız. Şirket bünyesinde bulunan Program destek ve Teknik destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar.

Partner Bilgisayar kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmış ve bu bağlamda kurumsal pazarda yürüttüğü projeleri ile tüketicinin ihtiyaçlarına , etkin insan kaynağı ve dinamik yönetim tarzı ile hızlı ve esnek çözüm üreten yazılım, donanım ve katma değerli ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
"kaliteli hizmet=memnun müşteri"


EKİBİMİZ

Erhan KARAŞ
erhan@partnerbilgisayar.com
Hakan YILMAZ
hakan@partnerbilgisayar.com