https://stackpath.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css
  • (0224) 241 27 00
  • info@partnerbilgisayar.com
Intranet ve İçerik Yönetimi


Ipad&ETA Otomasyonu, ETA Bilgisayar Programları kullanıcılarının sektörel ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça pratiktir. Stoklarınızı daha etkin bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Satış personelinizin etkinliğini arttırır. İşlemlerinizdeki hataları, zaman ve para kaybını ortadan kaldırır. IPAD'ler ile online sipariş toplama ve Tahsilat işlemlerinizin her aşamasında otomasyonun güvenilirliğini ve rahatlığını yaşarsınız. Kablosuz iletişim (wireless) veya GPRS yolu ile online veri transferi yapabilirsiniz. Ipad&ETA Otomasyonu Sipariş, Tahsilat, Ziyaret, Cari Ekstre Takibi, Stok bakiye, Cari Bakiye, Plasiyer Koordinat Takibi ve Muhasebe Entegrasyonu bölümlerinden oluşur.

Sipariş Siparis (Satış Açma) Plasiyerlerinizin topladığı siparişler ETA(V8SQL+SQL) Sipariş Modülüne Satış Açma Fişi olarak aktarılır. Sipariş (Satış Kapama) ETA(V8SQL+SQL) Sipariş Modülünde açık olan siparişlerin Satış Kapaması yapılır. Sipariş Modülüne Satış Kapama Fişi olarak aktarılır.

Sipariş Alış Açma Elterminalinden satın alma amacı ile hazırlanan siparişler ETA(V8SQL+SQL) Sipariş Modülüne Alış Açma Fişi olarak aktarılır. Sipariş Alış Kapama ETA(V8SQL+SQL) Sipariş Modülündeki Alış Açma Fişlerinin alış kapaması yapılır. Sipariş Modülüne Alış Kapama Fişi olarak aktarılır.

Ziyaret Ziyaret Girişi Plasiyerlerinizin müşteri ziyaretlerinde aldıkları notları merkeze ilettiği bölümdür. İrsaliye(Alış) Elterminalinden İrsaliye düzenlemek için kullanılır. ETA(V8SQL+SQL) İrsaliye ModülüneAlış Fişi olarak aktarılır

Cari Hesap Ekstresi Cari Hesap Ekstresi Plasiyerlerinizin Müşteri ziyaretinde müşterinizin kalan bakiyesini görüp geciken cek yada ödemeleri takip edip ona göre tahsilat veya sipariş almalarını kolaylaştıran bir modüldür.

Stok Bakiye Fatura(Alış) Elterminalinden Fatura düzenlemek için kullanılır. ETA(V8SQL+SQL) Fatura ModülüneAlış Fişi olarak aktarılır. Stok Bakiye

Stok Bakiye Eta'nızdan online olarak stoğu, rezerv bakiyeyi kolaylıkla takip etmenizi sağlayan bir modüldür.

Depo Fişi Depo Fişi(Alış) Elterminali ile depolar arası hareket için kullanılır. ETA(V8SQL+SQLStok ModülüneDepo Fişi olarak aktarılır.

Plasiyer Koordinat Plasiyer Koordinat Takibi Plasiyerlenizin online olarak koordinatlarını takip etmenizi sağlayan bir modüldür.

Tahsilat Nakit Tahsilat IPAD ile nakit tahsilat yapmak için kullanılır. ETA(V8SQL+SQL) Kasa Modülüne Mahsup Fişi olarak aktarılır.
Kredi Kartı Tahsilatı IPAD ile kredi kartı tahsilatı yapmak için kullanılır. ETA(V8SQL+SQL) Banka Modülüne Mahsup Fişi olarak aktarılır.
Çek-Senet Tahsilatı IPAD ile Çek-Senet tahsilatı yapmak için kullanılır. ETA(V8SQL+SQL) Çek-Senet Modülüne Giriş Fişi olarak aktarılır.

:Bize Ulaşın