https://stackpath.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css
  • (0224) 241 27 00
  • info@partnerbilgisayar.com

Workcube Catalyst!

Dijital dönüşümünüzü başarmanız için stratejik, taktik ve operasyonel düzeyde bilgi, araçlar ve güvenilir yol arkadaşlığı.

Workcube

Workcube

Workcube ; dijital ekonomi ve Endüstri 4.0 çağına hazırlanan işletmelerin sistemi!

Workcube Partner

Workcube Catalyst All in One

Dijital ekonomiye uyum sağlamak isteyen işletmelere %100 Web Tabanlı ERP + CRM + HR + PMS + PAM + BI ve daha fazlası tümleşik iş platformu, yenilikçi stratejiler ve uygulama pratikleri...

Workcube Partner Bilgisayar

Revolution

Workcube; dijital ekonomi ve Endüstri 4.0 çağına hazırlanan işletmelerin sistemi!

Workcube

Workcube Başarı Hikayesi: HİD-TEK

Workcube İş Ortağı Partner Otomasyon tarafından gerçekleştirilen projede ar-ge'den üretime, satıştan bayi yönetimine Hid-Tek'in tüm operasyon ve süreçlerinin Workcube üzerinde kesintisiz bir akış ile yönetilmesi sağlandı. Workcube'un öncesinde hayat nasıldı, şimdi nasıl? Hid-Tek CTO'su Turgut Can KARA ve Hid-Tek Fabrika Yöneticisi Mustafa Karatas anlattı.

workcube ErpWorkcube Catalyst All in One

ERP - SD Satış Dağıtım

Alan, satan, depolayan işletmeler için geliştirilen Workcube Catalyst Satış&Dağıtım, farklı coğrafyalardaki tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonları size getirir.

Daha Fazla

ERP - MM Üretim

Catalyst Üretim, size sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağda akıllanan makinelere entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı sunar.

Daha Fazla

CRM - Müşteri İlişkileri

Catalyst CRM, sizi müşterinize daha da yakınlaştırır. İş geliştirme ve satış çalışanlarınız müşteri hakkında çok sayıda bilgiyi kaydedebileceği gibi müşterilerin de bıraktığı izleri izler.

Daha Fazla

HR - İnsan Kaynakları

Catalyst HR ile organizasyonunuzu planlar, uzak ofislerinizi, fabrikalarınızı, iş yerlerinizi internet üzerinde yakınınıza getirirsiniz. Tek şubeli işletmeden grup şirketlerine kadar her boyda işletme için ideal çözüm sunar.

Daha Fazla

ERP NEDİR?

ERP Kurumsal Kaynak Planlaması

ERP, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar. ERP sistemi tüm fonksiyonları ile kullanan kurum ve kuruluşlar e-Business dönüşümünü tamamen gerçekleştirmiş ve dünya ile iş yapmaya hazır hale gelmiş kurumlardır."




WORKCUBE, ERP’YE DAHA GENİŞ BİR ANLAM YÜKLÜYOR

Workcube ERP, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır.

Workcube; muhasebeden finansa, üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center’dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, e-mailingden SMS’e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

Web Site Tasarımı

Siz Hayal Edin ,Biz Tasarlayalım..

Özel Tasarım

Size Ve İşinize En Uygun Alt yapının Tarafımızdan Size Özel Sıfırdan Hazırlanması..
• ASP.Net(MVC),
• Jquery,Ajax,
• Css3,Html5

Responsive

Her Cihazda Kusursuz görüntü İçin Kullanıcı Dostu Responsive Tasarım.
• Bilgisayar
• Tablet
• Telefon

Seo

• Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
• Html5 Css3 Kurallarına uyum
• Google webmaster ayarları
• Sitemap kaydı oluşturma

Admin Panel

Size Özel Hazırlayacağımız Admin Paneline Giriş Yaparak Ürün Girme, Güncelleme Silme yapabilir,Resim Görsellerinizi vs. düzenleyeblirsiniz

Destek

Sitenin teknolojik yönden yenilenmesi. Yedekleme. Çeşitli nedenlerden sorunlar oluşması durumunda Sitenin İlk kurulumuma geri yüklenmesi. Siteyle İlgili İstdiğiniz değişiklik ve Eklemelerin Tarafımızdan Karşılanması...

Bileşenler

• Haber,Makale,Ürün vs. (ekleme)
• Google map (Harita Sayfası)
• Mail Formu, Search Arama
• Gelişmiş Filtreli Tablo